TÜVTURK Muğla Marmaris Araç Muayene İstasyonu Adres Telefonu

TÜVTURK Muğla Tesisleri ve Araç Muayene İstasyonu
Marmaris Merkez İstasyonu

İstasyonumuzda,

  • randevu sistemi bulunmamaktadır
  • egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmamaktadır

Adres: Çamdibi Mah. 235 Sok.No:3 Beldibi-Marmaris / Muğla

Tel: 0 850 222 8888

İş Ortağı: Muğla Taşıt Muayene İstasyonları A.Ş

Google haritalarında görmek için tıklayın

Sabit istasyonlarımızda muayene sonucunda aracınız için ağır kusurlu yada emniyetsiz raporu düzenlenmesi halinde, 1 ay içinde gerekli tamiratı yaptırıp, aynı istasyonda ücretsiz muayene tekrarı yaptırarak muayenenizi tamamlayabilirsiniz.

Gezici istasyonlarımızda yapılan muayeneler için muayene tekrarı, ilk muayenenin yapıldığı aynı gezici istasyonda veya gezici istasyonun hizmet verdiği ilde yer alan herhangi bir sabit istasyonda yapılabilmektedir.

Gezici istasyonlarımızda ağır vasıtalar (3.5 ton üzeri) hariç tüm motorlu ve motorsuz araçlar için muayene hizmeti verilmekte olup, ilçenizdeki muayene yeri ve günü ile ilgili detaylı bilgiyi internet sitemizden veya
0850-222-8888 numaralı Çağrı Merkezi’mizden alabilirsiniz.

One thought on “TÜVTURK Muğla Marmaris Araç Muayene İstasyonu Adres Telefonu

  1. Mustafa DOĞANKILIÇ

    Selamünaleyküm 23/07/2011 Yılında Trafiğe açılan Araç Muayenesi artı Eksoz dahil sıhi muayenesini Cümaertesi’de yaptıra bilirmiyim.? 26/07/2014 Tarihinde Dalamana gideceğim kendim Datça’da İkamet ediyorum.Randevi almak mecburiyeti varmı.? varsa Saat 16-17 saatlerinde randevi verebilirmisiniz.? Ücret ne kadar.? Selamlar.

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>